Pozostałe Pozostałe

Otwarte warsztaty informatyczno - programistyczne

  • Data rozpoczęcia:
    31 MAJA 18:00
  • Data zakończenia:
    31 MAJA 21:00

Zapraszamy 31.05.2023 roku o godzinie 18.00 na otwarte warsztaty informatyczno - programistyczne, które odbęda się w Laboratorium Kultury Adebar.

Cykliczne warsztaty poprowadzi Damian Ospara - absolwent I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu i Politechniki Poznańskiej.

Przez lata pracował zarówno dla dużych korporacji jak i małych startupów z polski i zagranicy. W codziennej pracy posługuje się różnymi narzędziami oraz technologiami, które służą do tworzenia aplikacji i oprogramowania, które później wykorzystywane jest przez ludzi z różnych branży: medycznej (Sartorius), finansowej (mBank, PayU, Allegro) , publicystycznej oraz reklamowej (RoqAd, Neue Zürcher Zeitung, PubOcean) bądź linii lotniczych (Lufthansa). Korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, Damian gorąco zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w cyklicznych zajęciach informatyczno-programistycznych.

Zajęcia nie będą miały narzuconej tematyki, a uczestnicy sami zdecydują, co chcieliby poznawać. Damian chętnie podzieli się wiedzą zdobytą w pracy w zakresie języków programowania Python, Java, Scala, Java(Type)script oraz rozwiązań chmurowych. Posiada również umiejętności w zakresie sprzętu komputerowego i podstaw robotyki. Na spotkaniu zapoznawczo-organizacyjnym możemy wspólnie ustalić zakres tematyczny zajęć i przy okazji dowiedzieć się co nie co o zawodzie programisty. Nie zabraknie przy tym technicznej kreatywności, zabawy w grupach i miłej atmosfery. Nikogo nie wykluczamy, zapraszamy każdego, kto jest zainteresowany tą tematyką.

Wstęp bezpłatny.

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x