Krąg Biblijny

Krąg Biblijny to grupa osób otwartych na każdego, kogo zafascynowało Pismo Święte – Słowo Boga skierowane do każdego człowieka.
Do Kręgu należą osoby pragnące głębiej poznać Boga, Jego Mądrość i Miłosierdzie oraz prawdę sobie o samym w żywym Słowie bezpośrednio do nas skierowanym, które jest zapisane na kartach Pisma Świętego.
Spotkanie w Kręgu to czas, gdzie człowiek zaczyna więcej wierzyć, coś lepiej robić, to początek spotkania i obcowania z żywym Słowem Bożym – Jezusem Chrystusem, gdzie uczymy się otwierać na Osobę Zbawiciela, by stawał się nam bliski, a Jego Ewangelia jaśniejsza.
Bogactwo Słowa pomaga nam poznać siebie samych i rzuca Boże światło na sytuacje, w jakich się aktualnie znajdujemy czy przeżywamy, a ułatwia nam w tym dzielenie własnymi świadectwami.
Grupa spotyka się w środy po Mszy św. wieczornej o godz. 19:00 w sali parafialnej; obecnie na liście znajduje się ponad 30 osób, ale ciągle jesteśmy otwarci na kolejnych nowych uczestników. Duchowym przewodnikiem Wspólnoty jest o. Radosław Dębiec.
Kontakt o. Radosław: 602 892 323.
Zachętą do szukania Prawdy niech będą słowa skierowane do Romana Brandstaettera, jaki pozostawił mu jego dziadek na kilka dni przed śmiercią: „Będziesz Biblię nieustannie czytał. Będziesz ją kochał więcej niż rodziców. Więcej niż mnie. Nigdy się z nią nie rozstaniesz. A gdy się zestarzejesz, dojdziesz do przekonania, że wszystkie książki, jakie przeczytałeś w życiu, są tylko nieudolnym komentarzem do tej jedynej Księgi.”.