Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj Email
piątek, 03 sierpnia 2012 15:01

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopada 2018 r.

IMIENINY O. STANISŁAWA

We wtorek, 13 listopada w naszej wspólnocie obchodzi imieniny o. Stanisław. W tym dniu zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta na Mszy św. o godz. 18:00.

NABOŻEŃSTWA WYPOMINKOWE

Listopad to szczególny czas naszej modlitewnej pamięci o naszych drogich zmarłych. W każdą niedzielę listopada o godz. 17.30 zapraszamy na uroczyste Nieszpory w intencji zmarłych.
W tygodniu (od pon – sob) zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe  o godz. 17.30 oraz na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, którą w listopadzie sprawujemy w intencjach zmarłych polecanych w wypominkach.

Natomiast druki na nabożeństwa wypominkowe są wyłożone z tyłu kościoła, które wypełnione można składać w kancelarii parafialnej.

DEKANALNE SPOTKANIA FORMACYJNE DLA ZESPOŁÓW SYNODALNYCH
Zgodnie z decyzją biskupa Edwarda Dajczaka, w poszczególnych dekanatach odbędą się spotkania formacyjne dla członków parafialnych zespołów synodalnych. Spotkanie formacyjne odbędzie się w kościele nad rzeką tj. w małym kościółku 17.11.2018 r. (sobota) o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 13.00. W programie: Msza św., konferencja, dyskusja. Zapraszamy na to spotkanie członków naszego parafialnego zespołu.

ADORACJA NAJŚWIETSZEGO SAKRAMENTU

W każdy czwartek bardzo serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

W naszym kościele Spowiedź Święta jest przed każdą Mszą Świętą oraz w każdy piątek od godz. 17:00 do 18:00. W piątek podczas trwania Sakramentu Spowiedzi będzie również możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu.

PRASA KATOLICKA i KALENDARZ

Pod chórem jest wyłożona prasa katolicka. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

ŚLUBY 2019

Zapraszamy narzeczonych do rezerwacji dat ślubu w przyszłym roku.

TAIZE W MADRYCIE

Młodzież w wieku od 17 do 35 lat zapraszamy na franciszkański wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży Taize w Madrycie. Wyjazd z Gdańska 26 grudnia rano, powrót 3 stycznia wieczorem. Szczegółowe informacje w zakrystii lub bezpośrednio na stronie internetowej www.powolanie.com.pl

SPOTKANIE Z KS. JAROSŁĄWEM WĄSOWICZEM

Muzeum Diecezjalne w Kołobrzegu (wieża bazyliki) zaprasza zainteresowane osoby w środę 14 listopada br. na spotkanie autorskie z ks. dr. Jarosławem Wąsowiczem SDB, dyrektorem Archiwum Salezjańskiego Inspektorii Pilskiej. Po Mszy Świętej w bazylice o godz. 17:00 w sali konferencyjnej muzeum będzie miał miejsce wykład pt. "Koronacja obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej jako dziękczynienie za odzyskanie przez Polskę Niepodległości". Podczas spotkania odbędzie się promocja albumu ks. Wąsowicza pt. "Maryja z Ostrej Bramy. Strażniczka polskich Kresów".

 

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom nawiedzającym naszą świątynię życzymy pięknego dnia i dobrego wypoczynku.

 
Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hebrew Italian Russian Spanish Swahili Yiddish