EMAIL Drukuj

Ogłoszenia Duszpasterskie

Zdarzenie 

Tytuł:
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.18
Kiedy:
22.09.2018 - 12.10.2018 
Gdzie:
Kościół Św. Krzyża - Kołobrzeg
Kategoria:
Ogłoszenia Duszpasterskie

Opis

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

ZBIÓRKA NA HOSPICJUM W DARŁOWIE

W dzisiejszą niedzielę do puszki, która wystawiona jest przy szklanych drzwiach zbieramy dobrowolne ofiary na Hospicjum w Darłowie.

MSZA ŚW. MŁODZIEŻOWA

Msza święta młodzieżowa w każdą niedzielę o godz. 18:00 a po Mszy świętej spotkanie młodzieży. Zapraszamy młode osoby na spotkania.

ZAPISY OSÓB DOROSŁYCH DO BIERZMOWANIA

Osoby dorosłe, które ukończyły 20 rok życia, mieszkają na terenie naszej parafii i nie żyją ani w konkubinacie czy w związku cywilnym i pragną przystąpić w 2019 r do Sakramentu Bierzmowania mogą zapisywać się w kancelarii do 14 października br. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 20 października o godz. 19:00 w salce parafialnej.

I KOMUNIA ŚWIĘTA

Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy wraz z Rodzicami w niedzielę 30 września br. na Mszę Świętą o godz. 11:30. Natomiast po Mszy odbędzie się obowiązkowe spotkanie organizacyjne.

PRASA KATOLICKA i KALENDARZ

Pod chórem jest wyłożona prasa katolicka. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” natomiast w kancelarii można zakupić diecezjalny kalendarz ścienny na 2019 r. w cenie 10 zł.

INTENCJE MSZALNE
Serdecznie zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Jest możliwość odprawienia Mszy św. w intencjach naszego codziennego życia. W tym tygodniu oraz na przyszłą niedzielę są jeszcze wolne miejsca.

ADORACJA NAJŚWIETSZEGO SAKRAMENTU

W każdy czwartek bardzo serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

W naszym kościele Spowiedź Święta jest przed każdą Mszą Świętą oraz w każdy piątek od godz. 17:00 do 18:00. W piątek podczas trwania Sakramentu Spowiedzi będzie również możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Miejsce

Kościół Św. Krzyża
Miejsce:
Kościół Św. Krzyża
Ulica:
Jedności Narodowej 68
Kod:
78-100
Miasto:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

1 lipca 1972 roku parafię św. Marcina przejęło duchowieństwo diecezjalne, a franciszkanie zatrzymali się przy poprotestanckim kościele Św. Krzyża, wybudowanym w 1932 roku, a od roku 1948 użytkowanym przez parafię św. Marcina. 3 marca 1973 roku erygowano przy kościele Św. Krzyża klasztor franciszkański,a 9 czerwca 1973 erygowano przy nim parafię. Wybudowano tu też nowy budynek klasztorny.

Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hebrew Italian Russian Spanish Swahili Yiddish